previous pauseresume next

آسیبهای قابل پیشگیری برای کودکان

کلاس آموزشی آسیب های قابل پیشگیری در کودکان در تاریخ ۱۸/۵/۹۶ با ۴ ساعت امتیاز آموزشی ویژه پرستار و مامادر سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید. در این کلاس که توسط واحد کودکان شبکه بهداشت برگزار گردید،  خانم کاظمی در خصوص راهکارهای پیشگیری از آسیب در کودکان به ارائه مطلب پرداختند.

مدیریت بیماران اورژانس

کلاس آموزشی مدیریت بیماران اورژانسی در تاریخ ۱/۶/۹۶ ویژه پزشک، پرستار، ماما،  بهیار، تکنسین بیهوشی و اتاق عمل در سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید. در این کلاس آقای دکتر طالبی، در خصوص نحوه برخورد و مدیریت بیماران ترومایی مطالبی را ارائه نمودند.

مراسم روز پزشک

روز چهارشنبه اول شهریور ماه مصادف با روز پزشک، مراسمی در سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید. در این مراسم از پزشکان محترم حاضر در بیمارستان با تقدیم دسته گلی تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

برگزاری کلاس های آموزشی

کلاسهای آموزشی که توسط واحد آموزش بیمارستان بر گزار گردید:

ارتقا ء رتبه بیمارستان

 تبریک ویژه به پرسنل بیمارستان بهنیا

بازدید نماینده شهرستان از بیمارستان

بازديد  نماينده شهرستان بازدید نماینده شهرستان در مجلس شوراي اسلامي از بيمارستان.

تب کریمه کنگو را جدی بگیریم

کلاس آموزشی آشنایی با بیماری تب کریمه کنگو در سالن جلسات بیمارستان بهنیابرای پرسنل  در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۶ برگزار گردید.

اردوی یک روزه

در تاریخ ۱۲اردیبهشت ۱۳۹۶ اردوی یک روزه پرسنل بیمارستان در محل پل زمان خان برگزار گردید.در این برنامه از پرسنل نمونه ضمن برگزاری مسابقه و سرگرمی با اهدای جوایز تقدیر بعمل آمد.

تبریک

جناب آقای محمدی،کارشناس آزمایشگاه بیمارستان بهنیاانتخاب شایسته جنابعالی  به عنوان کارشناس نمونه آزمایشگاهیاز طرف معاونت درمان(علوم آزمایشگاهی)را به جنابعالی و پرسنلبیمارستان بهنیا تبریک عرض می نماییم

جلسه پایان سال ۹۵

با نزديك شدن به روزهاي پاياني سال و ولادت حضرت زهراي مرضيه س امروز جلسه اي با حضور پرسنل بيمارستان در سالن اجتماعات برگزار گرديد.

صفحه‌ها

اشتراک در بیمارستان بهنیا RSS